Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Kostrč - mobilizace

Otázka

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na mobilizaci kostrče, pokud je u Vás možné. Jsem po druhém potratu ve 2. trimestru. Po porodu mě bolela záda v kříži a pak se to přesunulo na kostrč - když sedím a když vstávám - bolest. Mám od lékaře napsanou fyzioterapii, magnet a cvičení ale zatím nic nepomáhá, řekl, že si myslí, že to jsou záda... Myslím, že mobilizace kostrče by asi mohla být cesta - je možné se k Vám na toto objednat? Kolik návštěv je potřeba? Předem mockrát děkuji za pomoc.
 

Odpověď

Dobrý den,

ano, je možné se k nám na mobilizaci objednat. Samotný zákrok se provádí ve dvou po sobě následujících dnech, ideálně zhruba 10. den od začátku menstruace. První den se provádí mobilizace kostrče, druhý den mobilizace žeber. Po mobilizace kostrče se doporučuje 12 hodin nesedět, takže je lepší si to naplánovat na večerní hodinu, abyste měl možnost si pak jít lehnout. Objednat se můžete přes internet nebo telefonicky.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky
 

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.