Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Svalové dysbalance v oblasti kyčlí a pánve způsobené skoliózou

Otázka

Dobrý den,

mám urologické zdravotní komplikace, ovšem při vyšetření na urologii mi bylo řečeno že jsem v tomto směru v pořádku. Myslím si že by problémy mohly způsobovat svalové dysbalance v oblasti kyčlí a pánve, které jsou způsobené skoliózou páteře. Při léčbě bolesti mezi lopatkami způsobené také špatným držením těla mi bylo řečeno, že v oblasti kyčlí mám určitý blok. Myslíte že by mi mohla fyzioterapie pomoci?
Případně je potřeba pro vyšetření u Vás doporučení od lékaře?
Jak je to na Vaší klinice s úhradami za léčbu? Jsem klientem VOZP.

Odpověď

Dobrý den,

pokud máte blokády v oblasti kyčlí, můžou být Vaše problémy odvozené právě od toho. Fyzioterapeut Vám provede kompletní kineziologický rozbor, na jehož základě odhalí jisté dysbalance na pohybovém aparátu a určí další postup léčby.
S pojišťovnou VoZP spolupracujeme, je třeba mít ale vystavený FT poukaz od lékaře. Vzor poukazu Vám zasílám v příloze. Je třeba dohlédnout na to, aby lékař neopomněl vypsat číselné kódy daných procedur. Až budete mít FT poukaz vystavený, poprosím Vás o zaslání zde na e-mail, já poukaz zkontroluji, zadám do systému a zašlu Vám výpočet doplatků k daným terapiím.
Pro objednání prosím volejte 606 404 804.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.