Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

Bolest zad, žeber a hrudníku

Otázka

Dobrý den,

chci se zeptat. Trápí mě bolesti zad, hlavně žebra a hrudník. Nevím, co by bylo pro mě správné cvičit, aby bolesti ustupovaly. Chodím už rok na rehabilitace, ale moc mi to nepomáhá a také mám sedavé zaměstnání. Bolesti neustupují. Po něterých cvičeních, které jsem zkusila mě bolela záda ještě více.

Prosím o radu a děkuji moc za odpověď.
 

Odpověď

Dobrý den,

pokud budete chtít, doražte k nám na některé ze skupinových cvičení. Cvičení vede fyzioterapeut, tudíž volíme takové cviky, které by Vám pomohly se rozhýbat. Pokud byste na skupinové cvičení nechtěla, pak doporučuji objednat se na Fyzioterapii All-Inclusive 60 min, kde používáme i radiální rázovou vlnu, která velmi dobře povoluje svalové napětí a pomáhá uvolnit blokády páteře a žeber.

S přáním pěkného dne
Iva Bílková - FYZIOklinika

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.