Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

Fyzioterapie v těhotenství

Otázka

Dobrý den,

jsem v 17. týdnu těhotenství a trpím bolestmi zad a "zadku", při sezení, zvedání atd. Moje praktická doktorka by mi vystavila FT poukaz na fyzioterapii, ale mám zjistit, jestli mě můžete přijmout a pomoci, když jsem těhotná?

Odpověď

Dobrý den,

ano můžete se k nám objednat i během těhotenství. V rámci fyzioterapie Vám na základě kineziologického rozboru můžeme navrhnout vhodné cviky, které pomohou od bolesti a můžete je provádět i během těhotenství. V případě, že máte vypsaný FT poukaz, prosím o jeho zaslání na tento email. Poukaz zkontrolujeme a nejpozději do 3 pracovních dnů vypracujeme kalkulaci slev.
Pokud budete s kalkulací souhlasit, můžete se objednat telefonicky nebo online přes rezervační systém.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.